دریا
 
قالب وبلاگ
پيوندهای روزانه


ما هر روزه شاهد پیشرفت فناوری‌های نوین و دستاوردهای ارزنده در راستای رفاه بشری از سوی شرکت‌های بزرگ هستیم. شنیدن خبری از یک پدیده نو ما را بسیار خوشحال می‌کند اما شنیدن این خبر که شرکت‌های بزرگ دنیا از مردم نیازمند و دردمند جامعه جهانی حمایت کرده و می‌کنند، نه تنها موجب سرور و شادمانی می‌شود بلکه این موضوع را در ذهنمان تداعی می‌کند که هنوز هم تفکر انسان‌دوستی زیباترین تفکر بشری است و جامعه مدرن احساسات خود را فراموش نکرده و درصدد یاری رساندن به همنوع خود است. امروزه شرکت‌های بزرگ با توجه به گستره فعالیت‌های جهانی‌شان در محدوده مرزهای کشور خود محصور نشده و فراتر از یک کشور، منطقه و یا حتی قاره می‌اندیشند و علاوه بر تفکر مشتری‌مداری، آلام و دردهای هر جامعه‌ای را به گوش جان شنیده و به دنبال راهی برای رفع آن مشکل هستند.طبق آمارهای منتشر شده در دنیا از هر یکصد نوزاده متولد شده یک نفر مبتلا به بیماری‌های قلبی است و متاسفانه به دلیل بالا بودن هزینه‌های درمان این نوع بیماری‌ها و حساسیت این عضو مهم سالانه کودکان زیادی جان خود را از دست می‌دهند.

شرکت سامسونگ سال‌هاست که طی یک برنامه جامع و در راستای عمل به مسوولیت‌های اجتماعی خود در قبال کودکان جهان تلاش کرده تا تعدادی از کودکان مبتلا به بیماری قلبی را در ایران تحت پوشش و حمایت مادی و معنوی خود قرار دهد. این برنامه که برای اولین‌بار از بیمارستان آموزشی مدرس تهران آغاز شد امروز به سراسر کشور گسترش یافته است آنچنان که سامسونگ امیدوار است در سال 1390 بتواند عمل موفقیت‌آمیز هزارمین کودک را جشن بگیرد.
خوب است که در این دنیای سراسر صنعتی هنوز هم می‌توانیم شاهد حرکاتی باشیم که باعث نزدیکی قلب‌ها و ارتباط بیشتر انسان‌ها با یکدیگر می‌شود.

[ دوشنبه ۸ آذر ۱۳۸٩ ] [ ۱۱:٤٥ ‎ق.ظ ] [ دریا ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By SibTheme :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
امکانات وب