چهارشنبه سوری( ایرانی .... ارزش های سنن ایرانی را حفظ کن.)

 


ارزش های


سنن ایرانی را

 


حفظ کن...


 

 

ما ایرانی هستیم و فرد فردمان در مقابل این آب و خاک و این مردم مسئول میباشیم. ما نمیتوانیم فقط بخاطر دلخوش خودمان و یا منافع نامشروعمان دست به هر کاری خواستیم بزنیم.

لحظات زندگی ارزش بسیار زیادی دارد و این صحیح نیست که ما بدون اعتنا به این ارزشها عمرمان را بگذرانیم .

 

 

 

عده ای سود جو ، با وارد کردن مقادیر بسیار زیادی سرنج و اکلیل،... که میتوان با آنها نارنجک و بمب های قوی و ضعیف ساخت و نیز با وارد کردن هزاران نوع مواد منفجره ... جشن چهارشنبه سوری ما را تبدیل به عزا میکنند.

در این چهار شنبه سوریها چقدر مردم صدمه میبینند و چقدر صورت و سر و دست و چشم میسوزد و لطمه میبیند؟....

آیا این معنی جشن چهارشنبه سوری باستانی ماست؟

 

چقدر ما ساده هستیم که گول این قبیل افراد را میخوریم و اجناس ایشان را برای صدمه زدن به خود و دیگران میخریم؟

 

چرا بجای ایجاد اینهمه انفجار و سر و صداهای ناهنجار که بسیاری را بشدت آزار میدهد تصمیم نمیگیریم این قبیل اجناس را تحریم کنیم و به ریش دشمن آداب و رسوم و کشور خودمان پوزخند بزنیم.

 

آیا تحریم کردن و نخریدن این آشغالها خیلی مشکل است ؟

آیا ما آنقدر اراده نداریم که فقط با نخریدن اجناس دشمن و واسطه هایش آنها را از پای در آوریم؟

 

آیا بهتر نیست بجای خرید این قبیل وسایل کثیف،.... در شب چهارشنبه سوری بیکدیگر در کنار آتش ملایمی که روشن کرده ایم گل بدهیم و با پخش شیرینی و میوه و آجیل کام همه را شیرین کنیم.

 

یک موسیقی شاد و یک محیط دوستانه در هر محله و یک آتش کوچک برای یادآوری سنت اجدادمان .... میتواند شبی از یاد نرفتنی برای همه بیادگار بگذارد.

 

.. تصمیم بگیرید امسال با نخریدن این قبیل مواد آتشزا و مخرب اعصاب... مشت محکمی توی دهان فروشندگان خارجی و داخلی بزنید و نشان دهید که ایرانی را نمیتوان با این قبیل کارها بازیچه قرار داد

 

 
 
 
 
 
/ 1 نظر / 39 بازدید
نایریکا

آیا برای خرید لباس زیر زنانه نمی توانید نظر همسر خودتان را بدانید ؟ شرکت نایریکا ، متخصص درتولید و توزیع انواع لباس زیر زنانه ،باتوجه به تجربه ی خود در این امر و اینکه اکثر بانوان در خرید لباس زیر به طور معمول نظر همسر خود را نیز دخیل می نمایند و با توجه به اینکه آقایان برای بازدید از محصولات با محدودیت مواجه هستند ، اقدام به ایجادسایت فروش خود با ارائه ی انواع برندها ،سایزها، و رنگبندی های متنوع، محیطی بسیار زیبا ، مطمئن و راحت را برای خرید فراهم کرده است. برای مشاهده ی محصولات به وبسایت زیر مراجعه کنید www.nairika-shop.com