پدر

به نام خدای که می میراند وسپس زنده می کند.

دوران هجر را گذرانده ایم وزنده ایم

ما را به سخت جانی خود این گمان نبود.

بعد از سه ماه وشانزده روز از نبود مادر ،پدرزیبا ونازنینم  که گویا بیش ازاین طاقت دوری از مادر را نداشت به او پیوست وما را تنها گذاشت.

هر چند عمه نازنین وخوبم  وهمه مانند پروانه دور او گشتیم تا شاید بتوانیم این وجود نازنین را برای چند صباحی دیگر نگه داریم ولی  گویا هیچ یک از ما نمی توانست جای مادر را برای او بگیردوعاقبت با نهایت سختی ودرد ورنج   با خواندن  سوره های یاسین وصافات از قران کریم تسلیم رضای حق شدیم.

 

از همه کسانی که از راه دور ونزدیک برای تسلی ما آمدندوتماس گرفتند بسیار سپاسگزار وبرای همه آن عزیزان وخانواده محتر مشان  سلامتی و شادی آرزومندیم.

                                          

 

 

                 عمه عزیز ومهربان وپدر زیبا وبرادر زاده خوبم آقا سحاب  که مشغول توپ بازی با حاجی می باشد.

/ 4 نظر / 11 بازدید
پروين

سلام دوست عزيز... غمگين بود . تسليت مي‌گم اميدوارم روحشان شاد باشد [گل]

سحر

سلام روزت بخير عزيزم كلبه قشنگي داري..دوست دارم بازم بهت سربزنم و حتما اين كار مي كنم..دوست داشتي به كلبه منم سربزن درضمن مستندمرديخي و آموزش تعميرات ماشين رو برات بالاي وبلاگ گذاشتم با چندتا لينك ديگه كه ديدنش خالي از لطف نيست.نظرت رو هم لطفا درموردشون بگو..منتظر قدمهاي گرم و صميمي شما دوست خوبم هستم روز قشنگ توام با بارون شديد و لحظه هاي شاد داشته باشي[نیشخند]

آيا انتخاب خدا مانند انتخاب هاي انسان است؟ نظر خدا مانند نظر انسان نيست – بخش دوم خداوند به هر که بخواهد مي‌بخشد (قسمت اول) بازنويسي سخنراني استاد در گفتگو با جمعي از اقليتهاي مذهبي در سال 1376 خداست که هر که را بخـواهد پـاک می‌گرداند. (نساء: 49 ﴾... ادامه را در این وبلاگ بخوانید: http://www.faraagahiallah.blog.com/

افسانه

خیلی متاثر شدم روح پدربزرگوارتون شاد .[ناراحت]