تماشای دنیای فناوری‌ در سال 2019 ظرف 5 دقیقه...(شرکت ماکروسافت)

 

تماشای دنیای فناوری‌ در سال 2019 ظرف 5 دقیقه...

 
http://www.marshal-modern.ir/Archive/2012/12/14/worldF.jpg
 
شرکت مایکروسافت با انتشار یک فایل ویدیوئی ۵ دقیقه ای  ویژگی های جهان فناوری در سال ۲۰۱۹ را تشریح کرد.  ویژگی هایی که بسیاری از آنها در حال حاضر دست نیافتنی به نظر می رسند. این ویدیو نشان می دهد که جهان در سال ۲۰۱۹ در تسخیر دستگاه های مختلف پیشرفته ای است که همه آنها مجهز به نمایشگرهای لمسی هستند، به گونه ای که تا 6 سال دیگر صفحه کلید و موشواره به طور کلی منسوخ خواهند شد.
http://www.marshal-modern.ir/Archive/2012/12/14/urlgg.jpg
 
 
ازسوی دیگر تا 6 سال دیگر بسیاری از وسایل الکترونیک همراه به گونه ای طراحی می شوند که با قرار دادن آنها در برابر اشیا و کالاهای مختلف می توان اطلاعات مختلفی در موردشان کسب کرد.
 
به عنوان مثال در زمان مراجعه یک مشتری به فروشگاه تنها کافی است  وی این دستگاه جیبی را در برابر کالای مورد نظر قرار دهد تا از قیمت آن  و دیگر اطلاعات مورد نیاز مطلع شود.
 
 
http://www.marshal-modern.ir/Archive/2012/12/14/picture9.jpg
  
این ویدیوی ۵ دقیقه ای دارای ۵ بخش است که در هر بخش پیشرفت های
  
دنیای خرده فروشی، ساخت و تولید، آموزش، مراقبت های بهداشتی و درمانی
  
 توصیف شده و به تصویر کشیده شده است.
 
در این ویدیو خواهیم دید که وسایل کوچک الکترونیک و نمایشگرهای لمسی بزرگ و شفاف چگونه توسط خریداران، دانش آموزان و کارکنان ادارات برای پیشبرد  امور مختلف استفاده می شوند.
 
 
http://www.marshal-modern.ir/Archive/2012/12/14/urlff.jpg
  
دانش آموزان از این نمایشگرهای بزرگ شفاف برای نقاشی و یادگیری زبان های مختلف استفاده می کنند. اتاق هر بیمار بیمارستانی به نمایشگری مجهز است که آخرین اطلاعات مربوط به وی را نشان می دهد و پزشکان با استفاده از  یک ابزار کوچک همیشه به آخرین وضعیت و سوابق بیماران دسترسی دارند.
  
خانه ها نیز این امکانات بی بهره نیستند و مراجعه کنندگان به ادارات نیز از طریق  ابزار گوناگون ارتباطی تعاملی به سرعت می توانند امور خود را انجام دهند.
 
  
http://www.marshal-modern.ir/Archive/2012/12/14/urlaa.jpg
  
نکته جالب دیگر در این ویدیو نمایش جلوه ای از روزنامه های آینده است
  
 که اگر چه در ظاهر مانند روزنامه های کاغذی امروز هستند،
 
  اما ماهیتی تمام دیجیتالی دارند و با تماس انگشت بر روی تیتر هر یک از مطالب  جزییات آنها به مطلب اضافه می شود، انگار که فرد در حال گشت و گذار در یک سایت اینترنتی است.
 
http://www.marshal-modern.ir/Archive/2012/12/14/Microsof.jpg
 
برای دیدن این ویدئو جالب و جذاب روی مشاهده کلیپ کلیک کنید
 
http://www.marshal-modern.ir/Archive/2012/12/14/clip.jpg
/ 0 نظر / 27 بازدید